Program Süreci

Albaraka Garaj Hızlandırma Programıyla siz girişimcilere yoğun bir eğitim ve danışmanlık programı sunuyoruz. Size gerekli olan tüm bilgi ve becerileri sağlayarak ilk yatırımınızın önünü açıyoruz.
1

Satış Stratejisi

Satış stratejisi ve satış performansını izlemek için gerekli araçların bulunmasının önemi öğretilir. Satış engellemelerini belirleyerek bu engelleri kaldırmanın planlaması yapılır.

2

İnsan Kıymetleri

İşinizi büyütmek için gerekli olan önemli yeteneği nasıl seçeceğiniz, ne şekilde yetiştirmeniz gerektiği ve yeteneklerin korunmasında kültürün önemi öğretilir.

3

Büyüme Planı

İş yeriniz için özelleştirilmiş bir eylem planı hazırlarsınız. Plan, akranların, eğitmenlerin ve konuk uzmanların girdileriyle her ders modülünün sonunda revize edilir. Operasyonel etkinliği ve stratejik konumlandırmayı geliştirir. İş büyümesi için net adımlar atarak pratik ve eylem temelli bir yol haritası sunulur.

4

Yatırımcı Bulma

Sunum Hazırlama Teknikleri ve Networking Stratejileri ile yatırımcıları etkileme etkili Çevre Oluşturmanın incelikleri öğretilir.

5

İş Stratejisi

Önümüzdeki üç yıl içinde işletmenizi büyütmek için gerekli stratejik hedefler belirlenir. Ek olarak kendi liderlik stillerini değerlendirir ve program boyunca işbirliği yapmalarının ötesinde CEO Mentoring Grupları oluştururlar.

6

Finansal Analiz

İşletmenizin mali durumunu ölçmenize ve etkili kararlar almanıza yardımcı olmak için önemli finansal önlemlere odaklanılır. Kilit mali tablolar ve bu tabloların birbirleriyle nasıl ilişkili olduğu öğrenilir.

7

Pazarlama

Hangi ürünlerle müşteri karlılığının artırılacağı ve büyümek için en ciddi potansiyele sahip pazarlar belirlenir. Ek olarak pazar segmentasyonunun önemi ve müşterilerle görüşmenin faydaları örenilir.

8

İş Ortaklıkları

Stratejik kurumlarla (vakıf dernek, STK ve devlet) yapılabilecek fırsatlar konusunda eğitim sunulur. Bu tür işletmelerle iş yapmak için hazırlık yapılır.

9

(Fintek Girişimlerine Özel) Katılım Bankacılığı İş Modelleri

Katılım bankacılığı çalışma prensiplerine göre fon toplama, fon kullandırma ve bankacılık faaliyetleri tanıtılarak yeni iş modellerini öğretilir.

FİKRİN YERİNDE DURMASIN, HAREKETE GEÇİR!

Abone Ol!